Hunter Biden'ın bağımlılığı ailesini alt üst etti. Ailenizde de benzer sorunlar var mı?

Seksenler

Yeni Üye
Başkanın oğlu Hunter Biden, silah satın alma başvurusunda yasadışı uyuşturucu kullanmadığını yalan yere iddia etmesi nedeniyle federal mahkeme suçlamalarıyla karşı karşıya. Eski eşi ve eski kız arkadaşlarının ifadeleri, onun uyuşturucuya bağlı öfkesini, sokakta satıcısını aramasını ve bankadan yüklü miktarlarda para çekmesini anlatıyor.

2018 sonbaharında silah satın alındığında yanında bulunan ağabeyi Beau'nun dul eşi Hallie Biden, dengesiz davranışlarından, “masa tenisi topu büyüklüğünde veya belki daha da büyük” crack kokain parçalarına sahip olduğundan bahsetti. ve onu nasıl çaresizce rehabilitasyona gitmeye çağırdığını. Bay Biden gibi o da iyileşme yolunda.

Haber için bağımlılık hakkında yazıyorum ve acı dolu deneyimleri paylaşan sayısız aileyle konuştum. Biden'ların bağımlılık destanının, Amerika'nın ölümcül bağımlılık kriziyle de mücadele eden ailelere nasıl yansıdığını anlatan bir makale üzerinde çalışıyorum.

Bağımlılıkla ilgili gelişen kamuoyu görüşlerini daha iyi anlamak için hikayelerinizi duymak isterim. Her yanıtı okuyacağım ve daha fazla bilgi edinmek istersem size geri döneceğim. Bilgilerinizi doğrulamadan yanıtınızın hiçbir bölümünü yayınlamayacağım. Ve iletişim bilgilerinizi Times haber odası dışında paylaşmayacağım veya sizinle iletişim kurmak dışında herhangi bir amaçla kullanmayacağım..