1 Ayda 10 Kilo Verdiren Program Tanımım

EcemÖykü

Yeni Üye
1 Ayda 10 Kilo Verdiren Program Tanımım İçin Malzemeler

Kabak detoksu için

• 1 adet kabak
Haşlamak için

• Su
Üzerine

• Yoğurt
  • Pul biber
Maydanoz detoksu için

• Yarım demetten daha az maydanoz
  • Yarım limonun suyu
  • 1 su bardağı su
1 Ayda 10 Kilo Verdiren Program Tanımım Nasıl Yapılır?

Not EkleTarifi Yazdır

1. Kabak detoksu için kabağı küçük küçük doğrayıp kaynar su ile birlikte tuzsuz yağsız yumuşayana kadar haşladım suyunu süzüp tabağa alıp üzerine yoğurt ve pulbiber ekleyip tükettim.
  2. Maydanoz detoksu tanımı maydanozu yıkayıp saplarını kesip derin bir uygun kaba alın üzerine su ve limon suyu ekleyin blender ile pürüzsüz olana kadar çekin işte bu kadar.
  3. Çayları gün ortasında 200 ml kaynar su ile demleyip tüketin.Kullandığım çaylar yeşil çay.Kayısı form çayı kiraz sapı .Gün içerisinde 3 litre su tüketilecek.
Şimdi size 1 ayı nasıl geçirdiğimi yazayım;

1 ay boyunca muhakkak ortasında un ve şekerin bulunduğu hiç bşrsey tüketmedim şeker gereksinimimi yalnızca meyveden aldım sabahları kahvaltı da kimi vakit yalnızca 1 dilim kepek ekmeği kullandım. Akşam 6 dan daha sonra katiyetle bir sey yemedim. Gün ortasında kesinlikle en az 3 litre su tükettim 1 ay boyunca her gün en az bir saat yürüyüş yaptım gün içerisinde de hareketli olmaya çalıştım yemeğime epey dikkat ettim fazla kaçırdığım günün sonraki gününü yalnızca içecek ve yoğurt ile geçirdim programa birinci başladığım 3 gün kabak detoksu yaptım 3 gün boyunca sabah haşlanmış yumurta peynir domates salatalık tükettim ondan sonrasında 1 öğün de tanımını verdiğim kabak detoksunu yaptım bunun haricinde su ve çaylarımı içtim kabak detoksu dan daha sonra 10 gün sabah kahvaltıdan yarım saat evvel bir daha tanımını verdiğim maydanoz detoksunu uyguladım 1 aylık programın son 3 gününü bir daha kabak detoksu ile kapattım. Tüm bu yazdıklarımı uygulayarak tam 10 kilo verdim dediğim üzere bu programı kendim belirleyip uyguladım yapıp yapmamak size kalmış bir şey.Sizin için hazırladığım hayli lezzetli tanımlarımı biraz bekletip çabucak sonrasında sizinle paylaşacağım artık zayıflama vakti
😃
boollll eksili günler dilerim.
🌸
.

1 Ayda 10 Kilo Verdiren Program Tanımım Fotoğraflı Yapılışı